Novinky basan

Focus-production90.jpg

Časopis pro výrobu 2023–24

Prolistujte si tuto publikaci a přečtěte si informace o trendech a odborné rady pro vysoce náročné aplikace v řízených prostředích i bezpečnost vašich pracovníků a procesů.

Přehled řešení pro pracovní postupy v řízených prostředích

Společnost Avantor je Vaším spolehlivým partnerem pro aplikace v čistých provozech. Získejte přehled o našich řešeních pro Vaše aplikace.

Široký sortiment řešení s ochranou proti elektrostatickým výbojům (ESD) od našeho nového dodavatele DESCO

Bohatá nabídka antistatických rohoží, podlahových krytin, příslušenství pro uzemnění osob, vaků, ionizátorů, košů a pásek pro Vaše vysoce náročné aplikace. Vyrobeno z kvalitních materiálů.

Sterilní a nesterilní nitrilkaučukové rukavice pro čisté provozy Halyard

Kvalitní sortiment zahrnující 5 typů vhodných pro požadavky zákazníků ve farmaceutických a biofarmaceutických provozech a v provozech na výrobu polovodičů.

Sterilní sortiment DuPont™ Tyvek® IsoClean®

Sterilní oděvy a jednorázové doplňky Tyvek® IsoClean® nabízejí ideální rovnováhu mezi čistotou, ochranou, trvanlivostí a pohodlím.

Sterilní utěrky pro čisté provozy Texwipe vyrobené v Nizozemsku

Sterilní utěrky Texwipe® TechniSat® a sterilní utěrky PolySat® se nyní vyrábějí v Nizozemsku. Tím je zajištěn dodavatelský řetězec pro zákazníky v EU se sníženou uhlíkovou stopou.

Hledáte hygienické řešení pro Vaše čisté provozy?

Komplexní sortiment nábytku z nerezové oceli s dlouhou životností pro čisté provozy. Snadno čistitelné provedení snižuje rizika a zkracuje dobu přerušení provozu kvůli čištění.

Různá provedení roušek pro čisté provozy od VWR

Najděte tu správnou ochranu obličeje, která zajišťuje vysokou účinnost a komfort při Vašich náročných procesech.

Pratelné nebo jednorázové ponožky pro čisté provozy VWR pure comfort

Revidovaná příloha 1 obsahuje dodatky v oddílu 7.13, které se intenzivněji zaměřují na kontrolu kontaminace v souvislosti s ponožkami. Dostupné v provedení s ochranou proti elektrostatickým výbojům (ESD).

Vícevrstvé adhezivní rohože na podlahy VWR® PureStep EnviroTack™

Tyto recyklovatelné ekologické rohože jsou vyrobeny z obnovitelného materiálu rostlinného původu bez obsahu geneticky modifikovaných organismů (GMO). Antimikrobiální pro použití nejen v čistých provozech.

Získejte ty správné rukavice do čistých provozů pro Vaši aplikaci

Široká nabídka sterilních a nesterilních nitrilkaučukových rukavic do čistých provozů pro spolehlivou, trvanlivou a komfortní ochranu Vašich pracovníků a procesů.

Inteligentní stroj pro čištění podrážek VWR® (ISCM)

Už nemusíte používat lepkavé rohože nebo návleky na obuv, ISCM vyčistí vaše podrážky za 4 sekundy. Konstrukce z vysoce kvalitní nerezové oceli 316, provozní životnost až 8 let.

Contec ReFIBE™ – utěrky pro čisté prostory vyrobené z materiálu recyklovaného z plastových lahví na vodu!

Novinka! Utěrky ze 100% polyesterové pleteniny o standardní hmotnosti vyrobené z recyklovaných láhví, se zatavenými okraji. Každé balení znamená o 35 láhví v odpadu méně.