Novinky basan

focus production

Focus: Production – 2022-2023

Learn more about the advice of our trusted brands to the reduction of waste, energy consumption and greenhouse gas emissions and how Avantor can help you to make more eco-friendly purchasing decisions. 

ViVi CR

Oceněný sterilní systém přilby a kapuce ViVi-CR s ventilací pro práci v aseptických čistých prostorách

Chirurgické masky typu IIR s elastickými poutky na uši a nosním můstkem

Vyrobeny z měkkého a pružného netkaného materiálu s třívrstvou konstrukcí nabízejí více než 99% účinnost filtrování bakterií. Nyní v balení po 50 kusech.

VWR® masky pro čisté prostory třídy 100

Novinka! Bílé masky pro čisté prostory s elastickými poutky na uši a nosním můstkem. Nízká tvorba částic, nízký dýchací odpor, BFE > 95 %. Dvojité balení.

Ponožky pro použití v čistých prostorách VWR® – novinka!

Tyto jednorázové ponožky pro čisté prostory, které nejsou ESD, jsou vhodné pro použití v čistých prostorách třídy ISO 4 až 6 (třída 10 až 1000). Měkké a pohodlné na nošení.

Ponožky pro použití v čistých prostorách VWR® ESD – novinka!

Ponožky pro čisté prostory s vlastnostmi ESD. K dispozici ve dvou variantách. Světle šedá. Jemné a pohodlné s nízkou tvorbou částic.

Contec ReFIBE™ – utěrky pro čisté prostory vyrobené z materiálu recyklovaného z plastových lahví na vodu!

Novinka! Utěrky ze 100% polyesterové pleteniny o standardní hmotnosti vyrobené z recyklovaných láhví, se zatavenými okraji. Každé balení znamená o 35 láhví v odpadu méně.

Utěrky VWR® pro čisté prostory – ultračisté, vysoce savé a trvanlivé

Určeny pro odstraňování rozlitých materiálů v čistých prostorách. Z těchto odolných utěrek se při otírání drsných povrchů neuvolňují vlákna a neodírají se. Vhodné pro použití v prostředích třídy 1, ISO 3.

NOVINKA! WypAll® Reach™ – přenosný, hygienický systém se středovým podáváním

Řešení WypAll® byla navržena tak, aby zlepšila regulatorní hygienické postupy a dodržování předpisů, což pomáhá snížit riziko zkřížené kontaminace a spotřebu papíru.

Suché sterilní rukavice pro čisté prostory TexWipe Alpha® 1

Ideální pro otírání povrchů náchylných k poškrábání. Nabízí rychlé vstřebávání a lepší zdvih a zachycení částic i tak malých jako mikroby.

Bezdotykový dávkovač mýdla

Automatické a bezdotykové provedení, snižuje zkříženou kontaminaci. Možnost montáže na stěnu.

Inteligentní stroj pro čištění podrážek VWR® (ISCM)

Už nemusíte používat lepkavé rohože nebo návleky na obuv, ISCM vyčistí vaše podrážky za 4 sekundy. Konstrukce z vysoce kvalitní nerezové oceli 316, provozní životnost až 8 let.

Vícevrstvé adhezivní podlahové rohože VWR® PureStep

Přilnavé rohože umístěné ve velmi frekventovaných prostorách nebo v prostorách dveří přispívají k omezení rizika přenosu onemocnění COVID-19 na podlaze v důsledku procházení osob. 30 nebo 60 vrstev.

Next generation cleanroom vacuum cleaner - TigerVac CR-1200WD for dry recovery

Designed specifically for the pharmaceutical, semiconductor and microelectronics industry. Comes with a multiple stages HEPA and ULPA filtration system.