Kbelíky, vozíky a ždímače pro efektivní úklid

Kritický úklid je do značné míry závislý na používání správných nástrojů. Různé konfigurace vozíků, kbelíků a ždímačů Micronova zajistí tu správnou aplikaci dezinfekčních a čisticích prostředků a zároveň rozšíří možnosti čistého oplachu.

Systémy BucketBinder™ s více kbelíky

Vícekbelíkový systém BucketBinder™ je hospodárný, ergonomický a jednoduchý systém více kbelíků, který odstraňuje potřebu objemných vozíků a konstrukcí. Systém se snadno demontuje a nabízí sterilní jádro a snadnější čištění a skladování –⁠ v malých i velkých kontrolovaných prostředích.

Kbelíky Slim T™

Obdélníkové kbelíky s vnitřní šířkou 50 cm pro použití s různými mopy s plochou hlavou a třásňovými mopy v kontrolovaných prostředích (s kolečky i bez koleček). Kbelíky jsou autoklávovatelné.

Vozík Slim T™ se dvěma kbelíky

Nízkoprofilový rám z elektrolyticky leštěné nerezové oceli, který zajišťuje a snadno přepravuje úklidový kbelík (v ceně) s vynikající ovladatelností. K dostání jsou kbelíky z nerezové oceli nebo polypropylenu.

Vozíkové systémy SlimLine™ z nerezové oceli

Tyto odolné vozíkové systémy disponují prvky z elektrolyticky leštěné nerezové oceli – rám, madlo ždímače a tři úchyty pro snadné skladování a výměnu rukojetí a hlavic mopu. K dostání jako systém se dvěma nebo třemi kbelíky.

Ždímač mopu s plochou hlavou MegaWringer™

Jedinečný ergonomický design, který využívá rukojeť mopu k vyvíjení ždímacího tlaku směrem dolů s ohledem na účinné vyždímání mopů s plochou hlavou při minimálním úsilí. Ideální pro důsledné ždímání mopů s plochou hlavou a současnou ochranu obsluhy před bolestí zápěstí a zad.