Pásky do čistých prostor pro nejrůznější aplikace

Sortiment pásek Micronova (citlivých na tlak a bariérových) do čistých prostor obsahuje pásky s nízkým obsahem zbytků a plynů. Uplatňují se ve výrobě, při značení, utěsňování atd. Pásky jsou navinuty na plastovém jádru, což v kontrolovaném prostředí pomáhá eliminovat částice, a pro aseptická prostředí mohou být dále ošetřeny gama zářením.

Vinylová páska do čistých prostor

Tato páska je vysoce průmyslově zpracovaná a navržená tak, aby omezovala množství částic a biologické zátěže v čistých prostorách a čistých prostředích. Je ideální pro šaržování, barevné rozlišení, balení atd. Na matný povrch lze psát perem určeným pro čisté prostory a při odlepení na většině povrchů nic nezanechává.

Páska M-Zone™ CuffStrip™ ošetřená zářením

Předstřižené, 45cm, poddajné proužky pásky z LDPE se používají k účinnému utěsnění přechodu mezi rukavicemi a oděvem v kritických prostředích a umožňují rychlé odlepení, při kterém nedochází k poškození oděvu ani rukavic. Akrylátové lepidlo s nízkou přilnavostí pro snadné uvolnění z oděvu. Páska je ošetřená gama zářením.

Perforovaná těsnicí páska MicroSeal™ na manžety a desky

Tato poddajná páska, perforovaná v krocích po 7,6 cm, se trhá v optimální délce k upevnění rukavice k oděvu nebo k utěsnění desek. Páska s nízkou hustotou a nízkým obsahem plynů. K dostání ošetřená gama zářením do aseptických prostředí. Je vhodná do farmaceutické výroby.

Bezolovnatá indikační páska pro autoklávy

Osvědčená metoda pozitivního potvrzení dokončení sterilizačního cyklu v gravitačních i vakuových autoklávech. Bezolovnatý, napuštěný krepový papír se syntetickým polyisoprenovým lepidlem obsahuje zelené indikační čáry, které se po dosažení sterilizace mění na černé. Certifikace: V souladu s RoHS.

Polyethylenová páska do čistých prostor

Polyethylenová páska s nízkou hustotou má nízký obsah halogenů a vyluhovatelných chloridů. Speciální konstrukce snižuje pravděpodobnost vzniku zplodin. Tato páska citlivá na tlak má dobrou chemickou odolnost a přizpůsobivost.

Vinylová páska pro čisté prostory ošetřená ozářením

Tato páska je vysoce průmyslově zpracovaná a navržená tak, aby omezovala množství částic a biologické zátěže v čistých prostorách a čistých prostředích. Ošetření gama zářením pro aseptická prostředí, lze použít ke značení a štítkování. Na matný povrch lze psát perem určeným pro čisté prostory a při odlepení na většině povrchů nic nezanechává.

Polyimidová páska do extrémních teplot pro čisté prostory

Je vyrobena z polyimidové fólie odolné vůči extrémním teplotám pro aplikace při velmi nízkých i velmi vysokých teplotách: −70 °C až 260 °C. Ideální použití najde při tepelném utěsňování, na maskách pro pájení desek plošných spojů, jako nehořlavá elektrická izolace, při laminování, skladování v chladu a lyofilizaci.

Antistatická páska NovaStat™

Páska speciálně navržená pro utěsňování a balení v prostředí citlivém na elektrostatický výboj, nehygroskopická, s celofánovým podkladem a lepidlem na bázi kaučuku.

Páska CGT™ s vodivou mřížkou

Vysoce odolná antistatická páska s vodivou mřížkou vloženou mezi dvě antistatické vrstvy pro použití zařízeních v prostředí citlivém na elektrostatický výboj. Chrání citlivá zařízení, která by jinak byla běžnou izolační páskou poškozena.