Víc než čistý povrch...

Víc než čistý povrch...

Contec Inc is an ISO 9001:2015 registered manufacturer of contamination control products for critical cleaning and disinfection in controlled environments worldwide. Contec’s extensive cleanroom product range of presaturated and dry wipes, mops, disinfectants and swabs; both sterile and non sterile is ideal for the many cleaning and disinfecting tasks in critical environments.
Contec cleanroom products are used in a variety of industries including pharmaceutical, medical device, biopharma, microelectronics, optics, semiconductor and electronics.

Alkoholy, dezinfekční prostředky a čisticí prostředky

Široká škála dezinfekčních prostředků a roztoků pro kritická a sterilní prostředí. Od roztoků peroxidu vodíku a IPA až po ověřené sporicidní dezinfekční prostředky s rychlým účinkem. Společnost Contec dále nabízí sterilní neutrální čisticí roztoky.

Utěrky a tampony pro čisté prostory

Sterilní a nesterilní, suché i napuštěné, pletené, netkané a mikrovláknové ubrousky a dále řada tamponů různých délek, velikostí hlavic a materiálů.

Mopové systémy pro čisté prostory

Široký sortiment nástěnných a stropních mopů, kbelíků, vozíků a nástrojů pro kritické a čisté prostory, ať už jde o dezinfekci, nebo čištění podlah, stěn, stropů či vnitřků biologicky zabezpečených skříní a izolátorů.

Vybrané produkty

Utěrky Contec ReFIBE™ ze 100% recyklovaného polyesteru

První udržitelná polyesterová utěrka pro čisté prostory vyrobená z recyklovaných plastových lahví. ReFIBE™ jsou 100% pletené polyesterové ubrousky se zatavenými okraji, přičemž každé balení znamená až o 840 méně lahví na skládkách.

Ubrousky napuštěné 70% roztokem IPA dle požadavků BPR

Napuštěné ubrousky mají oproti alkoholu v lahvičkách a suchým ubrouskům mnoho výhod. Snižují spotřebu rozpouštědel, jsou praktičtější a nabízejí mimořádnou kontrolu nad rozpouštědly. Všechny ubrousky Contec napuštěné 70% roztokem IPA jsou schváleny podle

Sporicidní dezinfekční prostředek Contec ProChlor

Contec ProChlor je revoluční sporicid, který dosahuje 100% účinnosti proti sporám do 1 minuty. Směs kyseliny chlorné v čištěné vodě Contec ProChlor je připravena k použití a je účinná proti bakteriím, plísním, virům a sporám.

Nástroje na čištění prostředí Contec EasyReach™ Mini

Lehký čisticí nástroj EasyReach™ od společnosti Contec z nerezové oceli, který je určen k čištění izolátorů, laminárních boxů, rukavicových boxů a dalších miniaturních prostředí, se snadno používá a zlepšuje přístup do těžko přístupných míst.

Videa

Literatura

Webináře

Studie, články