Alkoholy, dezinfekční prostředky a čisticí prostředky

Contec nabízí širokou škálu speciálně vyvinutých chemikálií pro čištění a dezinfekci kritických a sterilních prostor. Společnost Contec nabízí potřebné čisticí roztoky od roztoků peroxidu vodíku a IIPA až po ověřené sporicidní a širokospektrální dezinfekční prostředky s rychlým účinkem. Společnost Contec může také nabídnout sterilní neutrální čisticí prostředek ideální do čistých prostor.

Vybrané produkty

Sporicidní dezinfekční prostředek Contec ProChlor

Contec ProChlor je revoluční sporicid, který dosahuje 100% účinnosti proti sporám do 1 minuty. Směs kyseliny chlorné v čištěné vodě Contec ProChlor je připravena k použití a je účinná proti bakteriím, plísním, virům a sporám.

Dezinfekční prostředek Contec HydroPure No Residue

Contec HydroPure je směs 6% H2O2 a WFI nebo čištěné vody. Contec HydroPure je účinný proti bakteriím, plísním a sporám a nezanechává téměř žádné zbytky. K dispozici je sterilní se zaručenou hladinou endotoxinů, takže je ideální pro oblasti, kde dochází ke

Sterilní 70% alkohol Contec

70% IPA nebo denaturovaný ethanol Contec je k dispozici filtrovaný a sterilní v 500ml nebo 1l rozprašovačích nebo v 5l uzavřených nádobách. Zpracováno v čistých prostorách, filtrováno na 0,2 mikronu a zabaleno v dvojitém nebo trojitém obalu.

Čisticí prostředek Contec NeutraKlean

Dezinfekce je efektivnější u povrchů, které jsou již předčištěny. Prostředek Contec NeutraKlean je šetrný a nepěnivý čisticí prostředek pro čisté prostory. Je ideální k dočištění po údržbě a k odstranění zbytků dezinfekčních prostředků.

Studie, články

Literatura