Masterflex®, part of Avantor®

Masterflex®

Věnováno úspěšné, komplexní cestě kapalin od výzkumu k výrobě již od roku 1955.

Digitální čerpadlové systémy Masterflex® L/S®

Obsluha nikdy nebyla snazší díky bezúdržbovému, vysoce přesnému motoru a grafickému rozhraní. K dispozici v plastovém krytu se stupněm krytí IP33, nebo v krytu z nerezové oceli se stupněm krytí IP66.

Digitální dávkovací čerpadlový systém Masterflex® I/P®

Tyto přesné pohony, které jsou ideální pro automatizované procesní aplikace, nabízejí možnosti dálkového ovládání a jednoduché programování. Funkce Anti-drip zajišťuje přesnost dávkování.

Přesné hadičky čerpadel Masterflex

Pro zajištění optimálního výkonu čerpadel Masterflex používejte v čerpadlech hadičky Masterflex. Jsou extrudovány na míru čerpadlům Masterflex a zkonstruovány s důrazem na jejich dlouhou životnost.

Digitální čerpadla Masterflex® Ismatec® Reglo

Mikročerpadla Ismatec jsou ideální pro automatickou analýzu, průtočné cely, sippery, OEM a aplikace s nízkým průtokem a přečerpáváním.

Šroubení Masterflex®

Náš rozsáhlý sortiment zahrnuje šroubení s ostny pro flexibilní hadičky, lisovací šroubení nebo spojky pro pevné hadičky, rychlospojky a další.

Jednorázové senzory

Ideální pro aplikace, jako je filtrace s tangenciálním průtokem, filtrace s příčným průtokem, hloubková filtrace, monitorování bioreaktorů a chromatografie.