Řízená prostředí

Řešení pro řízená prostředí od společnosti Avantor

Čisté prostory a další řízená prostředí, používaná pro vědecké výzkumy nebo farmaceutickou výrobu, polovodiče a další elektronické výrobky, vyžadují řadu specializovaných produktů. Společnost Avantor nabízí produkty a spotřební materiál, které potřebujete k udržení standardů čistých prostor.

Pracovní postupy pro řízené prostředí

Společnost Avantor nabízí komplexní řadu produktů, které splňují speciální potřeby pro zařízení, která vyžadují ultračisté podmínky výroby a dalších procesů. Nabízíme produkty od předních výrobců pro řízená prostředí podporující biotechnologie, farmaceutický průmysl, výrobu mikroelektroniky a polovodičů, lékařské přístroje, letectví, automobilový průmysl a další průmyslová odvětví.

Farmaceutický průmysl, biotechnologie a zdravotnické prostředky

Výrobní závody pro farmaceutický průmysl, biotechnologie a zdravotnické prostředky jsou řízená aseptická prostředí, která splňují přísné normy pro čistotu, kvalitu vzduchu, vzduchotechniku, teplotu, vlhkost a další měřené veličiny.

Zdravotní péče

Čisté prostory na chirurgických jednotkách, izolačních místnostech, odděleních popálenin a dalších oblastech jsou běžnější než kdy jindy, protože systémy zdravotní péče pracují na redukci nemocničních infekcí a na řízení šíření částic a mikroorganismů pře

Výroba mikroelektroniky a polovodičů

Čisté prostory jsou zásadní pro výrobu mikroelektroniky a polovodičů. Kontaminace je hlavním zdrojem problémů ve výrobě, proto je potřeba kontrolovat statické, pevné částice, odplynění a další nečistoty.

Letectví a automobilový průmysl

V leteckém a automobilovém průmyslu existuje malý prostor pro chyby, protože jediná závada může způsobit katastrofické selhání. Z tohoto důvodu musí obě odvětví pracovat v čistých prostorech a řízených prostředích, pro některé výrobní procesy.