Cphnano

Upgrade a rozšíření funkcí vašeho stávajícího spektrofotometru –⁠ digitální laboratorní analýza a nová generace UV/Vis pro laboratoř 4.0.

Kyveta NanoCuvettes™ umožňuje využít potenciál spektrofotometru naplno a SpectroWorks™ vám zase pomůže s optimalizací automatizací pracovních postupů na přístrojích pro UV/Vis.
Díky měření indexu lomu bez použití značení zaznamenáte kvalitativní zlepšení jak v rozsahu, tak v kvalitě analýzy. 
S kyvetou NanoCuvette™ One a S máte k dispozici všechny základní funkce kyvet, ale už nebudete potřebovat mikrozkumavky, refraktometr ani přístroj DLS. Můžete provádět robustní měření koncentrace proteinů pro účely výzkumu a vývoje a enzymovou kinetiku bez značení či chromoforů. S kyvetou NanoCuvette™ S můžete ale provádět i spektrofotometrickou kvantifikaci velikosti částic/buněk a analyzovat koncentrace. 
Díky efektivitě nanotechnologií a analýze dat v cloudu zajistíte vaší laboratoři rychlejší a přesnější výsledky a zároveň snížíte počáteční investice.
Digitalizace pracovních postupů zároveň umožňuje semiautomatizaci rutinních analýz v rámci kontroly kvality a minimalizuje úsilí potřebné k akvizici a přenosu dat.

Pokud chcete, abychom vás kontaktovali v souvislosti s cenovou nabídkou, ukázkou nebo návštěvou, vyplňte prosím webový formulář.

Získat cenovou nabídku

SpectroLinkTM –⁠ digitalizujte svoje pracovní postupy v UV/Vis

SpectroLink™ se propojí s vaším spektrofotometrem a umožní získat, analyzovat a extrahovat výsledky v jednom intuitivním pracovním postupu prostřednictvím online platformy SpectroWorks™. Streamujte a analyzujte spektrální data v reálném čase na počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. SpectroLink™ tvoří digitální most mezi spektrofotometrem a zpracováním dat –⁠ díky tomu se můžete snadno soustředit na práci namísto ovladačů a softwaru.

SpectroWorks™ –⁠ zjednodušte svoje pracovní postupy v oblasti UV/Vis a ušetřete v laboratoři hodiny práce.

SpectroWorks™ zjednodušuje pracovní postupy se spektrofotometrem na proces o třech krocích, který vám umožní rychle získat, analyzovat a extrahovat výsledky. Zahrnuje simulace světla z přístroje v zájmu zlepšení výkonu a snadné sdílení pythonu atd. SpectroWorks™ je intuitivními platforma ve stylu „drag and drop“ pro všechny přístroje pro UV/Vis. Se SpectroWorks™ získáte výsledky na jedno kliknutí během několika minut, abyste se mohli v klidu soustředit na práci. Po analýze můžete výsledky exportovat ve formátu tabulky, případně použít klíče API k propojení s jinými platformami. 

Další informace

  • Uvedení aplikace Spectroworks™
  • Stručný popis produktu

NanoCuvette™ One – kvantifikace a kinetika proteinů, enzymů a sacharidů

S přístrojem NanoCuvette™ One můžete analyzovat menší vzorky a velký rozsah koncentrací neabsorbujících sloučenin. Rozšiřuje možnosti vašeho spektrofotometru a umožňuje provádět klasickou absorpční spektroskopii bez značení prostřednictvím měření rozsahu indexu lomu. Už nepotřebujete žádné přístroje využívající mikroobjemy ani elektronické refraktometry, protože s kyvetami NanoCuvettes™ můžete provádět robustní koncentrace proteinů pro výzkum a vývoj a enzymovou kinetiku bez značení či chromoforů.

Snadná, rychlá a spolehlivá analýza velikosti částic pomocí NanoCuvette™ S

Jednou z výzev u specializovaných přístrojů je průběžná kalibrace a údržba, která zajišťuje vysokou spolehlivost kvantifikace velikosti. Kyvety NanoCuvettes™ disponují individuální kalibrací přímo z výroby a software SpectroWorks™ automaticky kalibruje měření, aby byla zajištěna vysoce spolehlivá akumulace dat.
Přístroje pro analýzu velikosti částic (PSA) jsou většinou závislé na dynamickém rozptylu světla, který má přirozený problém s velkými dynamickými rozsahy kvůli maskování velkými částicemi. NanoCuvette™ S spolu se SpectroWorks™ pracuje s kombinací Mieova a Rayleighova rozptylu, přičemž využívá záchyt dvojím způsobem s vyšší přesností a reprodukovatelností ve velkém dynamickém rozsahu.
Alternativou by byla subdodavatelská kvantifikace PSA, která často trvá týdny, než se získají stejné informace, které se s kyvetou NanoCuvette™ S dají získat během hodin.
Tradiční přístroje PSA mohou stát až 100 000 eur a subdodavatelská kvantifikace PSA může stát přibližně 2 000 eur za každý vzorek, což je nákladná záležitost. Za zlomek nákladů můžete využít současnou spektrofotometrickou infrastrukturu za ceny nižší než 10 eur za vzorek.