Bezpečnější volba –⁠ DURAN® od DWK Life Sciences

Pracujete pod tlakem? Nosíte těžká břemena?
Objevte naši bezpečnější volbu!


Pokud má být práce v laboratorních bezpečná, musí být bezpečná i volba vybavení. Ve volbě některých základních věcí, jako jsou ochranné brýle a další osobní ochranné prostředky, má každý jasno, nicméně volba toho nejbezpečnějšího laboratorního skla pro specifické aplikace bývá často přehlížena. Rutinní práce v laboratoři je kombinací důrazu na maximální produktivitu a dosahování výsledků a dobře promyšleného přístupu k nejrůznějším bezpečnostním aspektům. Zvolte skleněné láhve, kádinky a další laboratorní sklo DURAN®. Do rukou se vám tak dostane prověřené vybavení, se kterým se díky špičkovým materiálovým vlastnostem pracuje velmi bezpečně. Při některých aplikacích, zejména pak těch, které zahrnují práci v prostředí zvýšeného tlaku nebo vakua, stejně jako při operacích zahrnujících zvedání, přenášení nebo přelévání ze skleněných láhví o větším objemu, nepochybně oceníte speciální produkty s lepšími bezpečnostními parametry.

Řada produktů určených ke zlepšení těchto klíčových laboratorních aplikací je výsledkem našeho závazku vůči inovacím. Nedovolte, aby šla energie investovaná do pokroku na úkor bezpečnosti. Prohlédněte si naše produkty DURAN® Každý z nich je bezpečnější volbou. Zvolte skleněné laboratorní láhve s větším potenciálem. Získáte jistotu mimořádné kvality.

Systém pro přenos láhví DURAN® –⁠ spojení bezpečnosti a komfortu

Zvedání, nošení a nalévání ze skleněných láhví o větších objemech může být náročné a nebezpečné. Nový modulární systém pro přenos lahví DURAN® bude pro vás i vaše pracovníky bezpečnější a komfortnější alternativou. Tento systém pro přenos láhví lze použít na standardní laboratorní láhve se závitem typu GL 45 a je kompatibilní s láhvemi o objemu 2, 5, 10 a 20 litrů. Díky ergonomickému designu nabízí uživateli výhody z hlediska zdraví i bezpečnosti a umožňuje snadný a bezpečný transport láhví po laboratoři nebo výrobním závodu.

Zobrazit víceDURAN® Protect –⁠ když je bezpečnost na prvním místě

Při přepravě, skladování a manipulaci s nebezpečnými a cennými chemikáliemi v laboratoři dochází k významnému ohrožení bezpečnosti. Řada DURAN® Protect byla vyvinuta speciálně tak, aby poskytovala uživatelům větší ochranu. Spojení toho nejlepšího z obou světů –⁠ prakticky inertní borosilikátové sklo 3.3 DURAN® které je známé svými špičkovými tepelnými vlastnostmi a vysokou odolností vůči chemikáliím, chrání obsah před kontaminací, zatímco vnější plastová vrstva chrání uživatele i obsah před nehodami.

Zobrazit více


Laboratorní láhve DURAN® Pressure Plus+ –⁠ pevnost pod tlakem

U laboratorních procesů, při kterých se využívá prostředí zvýšeného tlaku či podtlaku, je třeba používat speciální laboratorní sklo. Standardní skleněné laboratorní láhve nejsou konstruovány tak, aby si s rozdíly tlaků poradily. Proto mají láhve DURAN® Pressure Plus+ upravenou geometrii, která nabízí garantovanou odolnost pod tlakem a zajišťuje optimální bezpečnost uživatele i obsahu. Tlakové láhve Plus+ se dodávají ve třech variantách – čiré sklo DURAN® s ochrannou plastovou bezpečnostní vrstvou nebo bez ní, a oranžové sklo DURAN®, které chrání proti degradaci způsobené UV zářením.

Zobrazit více