Meranie teploty a vlhkosti plus dátové záznamníky

Nabízíme široké portfolio nástrojů pro měření nebo záznam teploty, vlhkosti, CO2 a mnoha dalších parametrů, které se v dnešním průmyslu používají - od výroby a balení až po skladování a distribuci.

Záznam dat dává přehled a umožňuje monitorování v reálném čase. Získáte tak údaje, které najdou uplatnění v okamžiku, kdy je překročena limitní hodnota parametru, a bude tak možné přijmout nápravná opatření a zachovat integritu produktu.

Naše nabídka začíná indikátory teploty, skleněnými teploměry, digitálními teploměry pro všechny aplikace a končí rozsáhlým záznamem dat a bezdrátovým ovládáním. Objevte řešení pro vaši aplikaci, ať už jde o regulaci teploty vodní lázně, sušárny, mrazničky do −80 °C, nebo kontrolu potravinářských výrobků.

Případně si zakupte ten správný datalogger pro sledování důležitých věcí během přepravy nebo skladování. Výběr je velmi široký.

Výběr produktů

Analogové (skleněné) teploměry

Teploměry s kapalinou ve skle pro všeobecné použití mají na průhledných trubicích černé, snadno čitelné nápisy, přičemž některé modely jsou v zájmu ještě lepší čitelnosti vybaveny bílým podkladem. S těmito teploměry z čirého skla změříte teplotu snadno a na první pohled v jakémkoli prostředí. Většina modelů využívá ekologicky šetrné organické kapaliny. Tyto skleněné teploměry jsou vhodné pro běžné laboratorní použití, školy a testování. Teploměry se dají využít v celé škále teplot –⁠ od teplot hluboko pod bodem mrazu až po teploty vysoko nad bodem varu.

Další informace

Přehled produktů

Teplotní indikátory, proužky nebo trubice

Proužky indikující teplotu ukazují teplotu vzorku v řádu minut od prvního odběru. Indikátor se skládá z vysoce citlivé indikační kapaliny uvnitř speciálně navržené ampule, která monitoruje expozici produktů citlivých na teplotu mrazu nebo ohřevu. Tyto výrobky jsou určeny pro rychlá měření tam, kde běžné teploměry nejsou praktické. Proužky navržené s ohledem na vysoké teploty jsou ideální pro použití v elektronice, potravinářském a farmaceutickém průmyslu, ale i v pecích a motorech stavebních podniků.

Další informace

Odkazy na výrobky

Digitální měřiče teploty a/nebo vlhkosti

Pomocí těchto digitálních teploměrů můžete přesně sledovat teplotu v mrazničkách, vodních lázních, topných blocích, inkubátorech a chladničkách. Digitální displeje jsou snadno čitelné a poskytují údaje o nejvyšší a nejnižší teplotě. Vodotěsné modely jsou ideální pro vodohospodářské laboratoře, mycí prostory a použití v terénu. Teploty lze přepínat mezi stupnicemi °C nebo °F. Všechny modely jsou univerzální a umožňují velmi snadnou rekalibraci. Zařízení se mohou pochlubit extrémními teplotními rozsahy a aktualizací naměřených hodnot v nastavených krátkých intervalech. Díky našemu produktovému filtru snadno najdete požadovaný přístroj, vyberete si potřebné množství měřicích kanálů, ať už budete chtít měřit vzduch, tuhé látky, nebo povrchy infračervenými teploměry, a navíc budete mít pestrý výběr různých přesností a typů čidel.

Další informace

Odkazy na výrobky

Zaznamenávání údajů o teplotě, vlhkosti, CO2 a dalších hodnotách

Dataloggery automaticky zaznamenávají přesná měření v reálném čase i v nepřítomnosti personálu. Přenosná provedení obsahují interně nebo externě umístěné senzory, které jsou výjimečně citlivé a umožňují záznam a ukládání dat v aplikaci nebo v požadovaném typu formátu. Tyto elektronické přístroje mají programovatelné sledování v jedno, nebo vícekanálových variantách. Dataloggery umožňují snímání po dlouhou dobu a v případě abnormálních podmínek, v zájmu zajištění bezpečnosti a optimální kvality testování upozorňují vizuálními nebo akustickými alarmy. Dataloggery napájené z baterií mají systémy sběru dat zajišťující měření v nastavených intervalech s ohledem na nízkou spotřebu baterie. Dále pro vás máme připravené dataloggery, které umožňují kompletní kontrolu v reálném čase.

Kalibrační služby

Akreditovaná kalibrace všech vašich teploměrů a dataloggerů. Akreditované, na značce nezávislé kalibrační služby podle normy ISO 17025 pro teplotní přístroje, jako jsou teploměry, dataloggery, bloky a lázně.

Výhody, které získáte:
Schválená kvalita
Podrobná procesní dokumentace
Všechny značky a modely
Sledovatelnost NIST
Kalibrační certifikát ISO 17025
Systém připomínání termínu
Možnost kombinování s kalibrací vlhkosti

Další informace

Kalibrační služby

Více informací vám poskytnou naši specialisté