Třásňové mopy na podlahu

Třásňové mopy na podlahu navržené s ohledem na savost a čistotu se dodávají ve variantách z polyesteru, mikrovlákna, polycelulózy a dalších materiálů s nízkou mírou žmolkování.

Mikrovláknový třásňový mop M-Zone™ MegaSorb™

Tento vysoce savý mop kombinuje čisticí účinnost mikrovlákna s jednoduchostí třásňového mopu zakončeného smyčkou. Třásně se skládají z polyesterových a nylonových vláken, která jsou navržena tak, aby zachytávala kapaliny i drobné částice, a přesto měla nízkou žmolkovitost vhodnou pro kontrolovaná prostředí.

Třásňový mop NovaSorb™ PolyCellulose™

Hospodárný, vysoce savý a lehký třásňový mop s plochými vlákny, který je ideální pro jednorázové použití. Materiál obsahuje kombinaci polyesteru a celulózy pro jednorázové použití, která předčí bavlněné i rajonové mopy.

Třásňový mop s polyesterovým tubulárním úpletem NovaKnit™

Absorpční třásňový mop s tubulárním úpletem pro úklid a dezinfikování v kontrolovaných a kritických prostředích. Robustní konstrukce se smyčkovým zakončením chrání před žmolkováním i po několikanásobném vyprání.

Kroucený třásňový mop z polyesteru a celulózy PharmaPly™

Lehký mop s kroucenými vlákny s vysokou savostí, ideální pro rychlé a účinné vytření velkých ploch. Díky kombinaci polyesteru a celulózy je tento mop hospodárnou variantou pro kontrolovaná prostředí.