Robotické špičky J.T.Baker®

Carousel

Robotické špičky a destičky J.T.Baker®

Robotické špičky J.T.Baker® představují příslušenství pro automatizovanou manipulaci s kapalinami. Jsou určeny pro použití s nejoblíbenějšími robotickými pracovními stanicemi třetích stran. Robotické špičky podléhají přísnějším kontrolám než špičky pro ruční pipety. Jako příslušenství k automatizačním platformám přispívají k vyšší efektivitě a snižují náklady. Robotické špičky J.T.Baker® mohou přispět k vyšší efektivitě a nižším nákladům v laboratoři tím, že časově náročný úkol pipetování kapalin přenesou na robotický modul.

Stáhněte si bílou knihu „Kvalita a přesnost na každém kroku“

Robotické špičky J.T.Baker® s označením IVDVýběr robotických špiček J.T.Baker® pro humánní diagnostické aplikace in vitro a použití na populárních robotických platformách jsou nyní k dispozici s označením CE-IVD!

Koupit teď

NOVINKA – Robotické špičky J.T.Baker® typ HT 2Robotické špičky J.T.Baker® typ HT 2 jsou vhodné pro robotické přístroje jiných výrobců, například Hamilton Microlab Star, Nimbus a další přístroje využívající pipetovací hlavu Hamilton CO-RE* nebo CO-RE* II.
 

Koupit teď
 

Přesné výsledky. Méně prostojů.

Robotické špičky J.T.Baker navržené v souladu s nejvyššími standardy dokážou s vysokou přesností dávkovat ji malá množství bez kontaminace. Tyto robotické špičky jsou nyní k dispozici v různých velikostech pro některé z nejoblíbenějších robotických pracovních stanic.

Vodivé a čiré robotické špičky J.T.Baker jsou vhodné pro široké spektrum použití. Jejich kvalitě důvěřuje řada laboratoří v oblasti biologického výzkumu a diagnostiky po celém světě. Objednávky a dodávky probíhají snadno a pohodlně kdekoli na světě prostřednictvím špičkového e-commerce kanálu společnosti Avantor na adrese vwr.com.

 
 

Parametry robotických špiček J.T. Baker:

J.T. Baker je přední značka robotických špiček nabízených společností Avantor. Příklady hlavních parametrů:

Možnost dávkování s vysokou přesností a bez kontaminace
Vhodnost pro použití s většinou oblíbených robotických pracovních stanic třetích stran
Technické řešení, které je v souladu s těmi nejvyššími výrobními standardy
Všestrannost –⁠ možnost použití v široké škále aplikací

Robotické špičky se používají v široké škále aplikací a jsou klíčovou součástí mnoha přírodovědných a diagnostických laboratoří po celém světě. Společnost Avantor je schopná zajistit pohodlné objednání a dodání robotických špiček do vaší laboratoře po celém světě.

 

Vybrané produkty

Vodivé robotické špičky J.T.Baker®

Vodivé robotické špičky J.T.Baker umožňují odebírat i velmi malé objemy vzorků kapalin s velkou přesností a bez kontaminace. Vodivost umožňuje robotickému systému detekovat a sledovat hladinu kapaliny, čímž se zaručuje minimální ponoření do vzorku.

 • Výroba probíhá v podmínkách pro čisté prostory (čisté prostory třídy 8)
 • Nejmodernější špičková kontrola kvality
 • Ideální pro analýzy s vysokou propustností
 • Podložky označené čárovými kódy pro automatickou identifikaci (Hamilton, Roche MagNA Pure)
 • K dispozici s filtrem nebo bez filtru
Koupit nyní

Vícejamkové destičky J.T.Baker

Díky přísné kontrole kvality ve výrobním procesu probíhajícím ve stejném závodě, v němž jsou vyráběny také robotické špičky J.T.Baker, jsou vícejamkové destičky J.T.Baker vysoce kvalitním laboratorním spotřebním materiálem, který lékaři a výzkumní pracovníci využívají při práci s robotickými systémy k odběru vzorků kapalin z jednoho zdroje.

 • Většina destiček splňuje požadavky ANSI/SLAS 1-2004 pro rozměry mikrodestiček.
 • Těsnost jamek umožňuje efektivní vysokorychlostní odběr vzorků.
 • Plasty vysoké kvality, u nichž je prověřeno, že neobsahují biologické nečistoty způsobující křížovou kontaminaci
 • Alfanumerické kódování umožňuje jednoznačné přiřazení a identifikaci vzorků.
 • Destičky a těsnění jsou navrženy tak, aby přesně lícovaly.
Koupit nyní

NOVINKA – Robotické špičky J.T.Baker® typ HT 2

Robotické špičky J.T.Baker® typ HT 2 jsou vhodné pro robotické přístroje jiných výrobců, například Hamilton Microlab Star, Nimbus a další přístroje využívající pipetovací hlavu Hamilton CO-RE* nebo CO-RE* II.

Koupit teď

Prohlédněte si celý náš sortiment spotřebního materiálu J.T.Baker pro robotické systémy.

Přesvědčte se o tom, jak naše vysoce kvalitní produkty J.T.Baker pro robotické systémy k odběru vzorků mohou přispět ke zdokonalení vašich postupů analýz a diagnostiky.

Zobrazit všechny produkty

Bílá kniha „Kvalita a přesnost na každém kroku

Viac Bílá kniha „Kvalita a přesnost na každém kroku

Brožura spotřebního materiálu J.T.Baker pro robotické systému

Viac Brožura spotřebního materiálu J.T.Baker pro robotické systému

Viac ako storočie kvality

Už viac ako storočie zákazníci z celého sveta dôverujú aplikačne optimalizovaným a funkčne overeným vlastnostiam prémiových produktov značky J.T.Baker, ktoré vyhovujú náročným potrebám širokej škály výskumných a výrobných aplikácií.

Navrhnuté pre minimalizáciu prestojov

S využitím desaťročí skúseností a inovácií od nášho nemeckého produkčného tímu pomáhajú robotické špičky J.T.Baker maximalizovať využiteľnosť robotického nástroja a minimalizovať prestoje s rovnejšou špičkou a nižším variačným koeficientom, ktorý znižuje zlomenie a odmietnutie špičky.

Výroba certifikovaná podľa normy ISO

Naša kvalita je certifikovaná podľa normy ISO: náš výrobný závod je certifikovaný podľa normy ISO 9001; disponujeme certifikáciou podľa normy ISO 13485:2016 pre výrobu lekárskych výrobkov a produktov IVD a náš výrobný proces sa riadi systémom riadenia energie ISO 50001:2011 pre udržateľnejšie a zodpovednejšie výrobné procesy.

Nezávisle testovanie čistoty

Každá dávka špičiek je podrobená prísnym kontrolám kvality, ktoré zabezpečujú, že špičky neobsahujú kontaminanty, ale sú tiež nezávisle testované a certifikované ako produkty bez obsahu DNázy, RNázy, ATP a pyrogénov

Kompletná automatizácia pre dokonalú čistotu

Robotické špičky J.T.Baker sú ľudskými rukami doslova nedotknuté, až kým neotvoríte ich obal: naša plne automatizovaná výrobná linka pracuje v dokonale čistých podmienkach, ktoré umožňujú dodávať špičky vyhovujúce najprísnejším špecifikáciám pre kompatibilitu a čistotu. Vďaka naším zariadeniam na výrobu nástrojov a najmodernejším výrobným technológiám sú naše špičky považované za najpresnejšie špičky na trhu.

Co jsou robotické špičky?

Pokračující automatizace laboratoří a zvýšená individualizace automatizovaných procesních cyklů si žádá přesné jednorázové materiály. Robotické pipetovací špičky se používají v laboratořích s automatizovanými platformami pro manipulaci s kapalinami. Robotická špička slouží jako příslušenství v robotickém systému za účelem automatizované aspirace a dávkování kapalin.

Předností robotických pracovních stanic je zejména bezpečná manipulace s kapalinami při práci s nebezpečnými/infekčními vzorky, kdy se laborant vůbec nedostává do přímého kontaktu se vzorkem. Automatizované systémy navíc umožňují dosahovat reprodukovatelných výsledků i u vysokokapacitních aplikací.

Robotické pipetovací špičky jsou navrženy v souladu s požadavkem na rychlou a efektivní manipulaci i v případě těch nejmenších objemů analyzovaných vzorků. Robotické špičky jsou rovněž k dispozici ve verzi s filtrem i bez filtru.

Robotické špičky se používají v případech, kdy je třeba opakovaně pipetovat kapaliny v přesných objemech a pipetovat vše ručně by bylo zdlouhavé a nepraktické. Robotické pipetování šetří v laboratoři čas a peníze tím, že časově náročné pipetování kapalin nechá na robotickém modulu a současně zajistí to nejlepší řešení z hlediska čistoty a přesnosti.

Pokud jsou robotické špičky vodivé, obsahují elektricky vodivý materiál, který jim umožní detekovat hladinu kapaliny v nádobě, a tím zajistit její konzistentní a přesný přenos.

Co jsou robotické destičky?

Robotické (respektive vícejamkové) destičky se často používají ve spojení s robotickými systémy, které výrazně zvyšují výkonnost testů a šetří čas a zdroje.

Robotické destičky umožňují analyzovat vzorky a chemické látky v miniaturních jamkách a dávají uživatelům možnost sledovat jednotlivé podmínky po příslušné expozici (obvykle v řádu hodin až dnů).

Vícejamkové destičky se v moderních laboratořích staly povinnou výbavou a používají se v široké škále aplikací. Vícejamkové destičky se běžně používají pro růst bakteriálních kultur, hub a buněčných linií savců – současně se používají i pro analytické a biochemické testování.

Robotické špičky J.T.Baker

Vodivé robotické špičky J.T.Baker umožňují odebírat i velmi malé objemy vzorků kapalin s velkou přesností a bez kontaminace. Vodivost umožňuje robotickému systému detekovat a sledovat hladinu kapaliny, čímž se zaručuje minimální ponoření do vzorku.

 •  Výroba probíhá v podmínkách čistých prostor (čisté prostory třídy 8)
 • Špičková kontrola kvality
 • Ideální pro vysokokapacitní analýzy
 • Podložky označené čárovými kódy pro automatickou identifikaci (špičky J.T.Baker typu HT CO-RE a MP)
 • K dispozici s filtrem nebo bez filtru

 

Vícejamkové destičky J.T.Baker

Vícejamkové destičky J.T.Baker se vyrábí v souladu s přísnými postupy kontroly kvality ve stejném závodě, kde se vyrábějí robotické špičky J.T.Baker, a usnadňují vědcům a výzkumníkům nákup laboratorního spotřebního materiálu pro robotické systémy zajišťující odběr vzorků kapalin, protože vše mají z jediného zdroje.

 • Většina destiček splňuje požadavky ANSI/SLAS 1-2004 pro rozměry mikrodestiček.
 • Těsnost jamek umožňuje efektivní vysokorychlostní odběr vzorků.
 • Plasty vysoké kvality, u nichž je prověřeno, že neobsahují biologické nečistoty způsobující křížovou kontaminaci
 • Alfanumerické kódování umožňuje jednoznačné přiřazení a identifikaci vzorků.
 • Destičky a těsnění jsou navrženy tak, aby přesně lícovaly.

 

Prozkoumejte veškerý robotický spotřební materiál J.T.Baker

Zjistěte, jak mohou špičkové produkty J.T.Baker pro robotické vzorkovací systémy – dostupné prostřednictvím společnosti Avantor – zlepšit vaše analytické a diagnostické operace.

Více než sto let kvality

Již více než sto let se zákazníci po celém světě spoléhají na optimalizovaný a funkčně ověřený výkon prémiových výrobků značky J.T.Baker, které splňují náročné požadavky široké škály výzkumných a výrobních aplikací.

Navrženo s ohledem na méně prostojů

Robotické špičky J.T.Baker, které staví na desetiletích zkušeností a inovací výrobního týmu z Německa, pomáhají maximalizovat využití robotických nástrojů a minimalizovat prostoje díky rovnějšímu hrotu a nižšímu variačnímu koeficientu, který snižuje pravděpodobnost zlomení a výpadku špičky.

Výroba s certifikací ISO

Jsme certifikováni podle norem ISO 9001 a ISO 13485 pro výrobu zdravotnických výrobků a výrobků pro in vitro diagnostiku.

Nezávislé testování čistoty

Špičky v blistrech jsou testovány v souladu s velmi přísnými postupy kvality s ohledem na zajištění nepřítomnosti kontaminantů. Jsou nezávisle testovány a certifikovány jako výrobky bez obsahu DNA, DNázy, RNázy a inhibitorů PCR.