Robotické špičky J.T.Baker®

Robotické špičky a destičky J.T.Baker®

Kvalita nezbytná pro dosahování spolehlivých výsledků. Představujeme prémiové robotické špičky a destičky J.T.Baker pro automatizované systémy manipulace s kapalinami, které jsou vyráběny a testovány tak, aby zajišťovaly spolehlivé výsledky potřebné k dalšímu rozvoji vědy.

Zde lze požádat o zaslání vzorků robotických špiček J.T.Baker
 

Přesné výsledky. Méně prostojů.

Robotické špičky J.T.Baker navržené v souladu s nejvyššími standardy dokážou s vysokou přesností dávkovat ji malá množství bez kontaminace. Tyto robotické špičky jsou nyní k dispozici v různých velikostech pro některé z nejoblíbenějších robotických pracovních stanic.

Vodivé a čiré robotické špičky J.T.Baker jsou vhodné pro široké spektrum použití. Jejich kvalitě důvěřuje řada laboratoří v oblasti biologického výzkumu a diagnostiky po celém světě. Objednávky a dodávky probíhají snadno a pohodlně kdekoli na světě prostřednictvím špičkového e-commerce kanálu společnosti Avantor na adrese vwr.com.

 

Vybrané produkty

Vodivé robotické špičky J.T.Baker®

Vodivé robotické špičky J.T.Baker umožňují odebírat i velmi malé objemy vzorků kapalin s velkou přesností a bez kontaminace. Vodivost umožňuje robotickému systému detekovat a sledovat hladinu kapaliny, čímž se zaručuje minimální ponoření do vzorku.

  • Výroba probíhá v podmínkách pro čisté prostory (čisté prostory třídy 8)
  • Nejmodernější špičková kontrola kvality
  • Ideální pro analýzy s vysokou propustností
  • Podložky označené čárovými kódy pro automatickou identifikaci (Hamilton, Roche MagNA Pure)
  • K dispozici s filtrem nebo bez filtru
Koupit nyní

Vícejamkové destičky J.T.Baker

Díky přísné kontrole kvality ve výrobním procesu probíhajícím ve stejném závodě, v němž jsou vyráběny také robotické špičky J.T.Baker, jsou vícejamkové destičky J.T.Baker vysoce kvalitním laboratorním spotřebním materiálem, který lékaři a výzkumní pracovníci využívají při práci s robotickými systémy k odběru vzorků kapalin z jednoho zdroje.

  • Většina destiček splňuje požadavky ANSI/SLAS 1-2004 pro rozměry mikrodestiček.
  • Těsnost jamek umožňuje efektivní vysokorychlostní odběr vzorků.
  • Plasty vysoké kvality, u nichž je prověřeno, že neobsahují biologické nečistoty způsobující křížovou kontaminaci
  • Alfanumerické kódování umožňuje jednoznačné přiřazení a identifikaci vzorků.
  • Destičky a těsnění jsou navrženy tak, aby přesně lícovaly.
Koupit nyní

Robotické špičky J.T.Baker® s označením IVD

Výběr robotických špiček J.T.Baker® pro humánní diagnostické aplikace in vitro a použití na populárních robotických platformách jsou nyní k dispozici s označením CE-IVD!

Koupit teď

Prohlédněte si celý náš sortiment spotřebního materiálu J.T.Baker pro robotické systémy.

Přesvědčte se o tom, jak naše vysoce kvalitní produkty J.T.Baker pro robotické systémy k odběru vzorků mohou přispět ke zdokonalení vašich postupů analýz a diagnostiky.

Zobrazit všechny produkty

Bílá kniha „Kvalita a přesnost na každém kroku

Viac Bílá kniha „Kvalita a přesnost na každém kroku

Brožura spotřebního materiálu J.T.Baker pro robotické systému

Viac Brožura spotřebního materiálu J.T.Baker pro robotické systému

Viac ako storočie kvality

Už viac ako storočie zákazníci z celého sveta dôverujú aplikačne optimalizovaným a funkčne overeným vlastnostiam prémiových produktov značky J.T.Baker, ktoré vyhovujú náročným potrebám širokej škály výskumných a výrobných aplikácií.

Navrhnuté pre minimalizáciu prestojov

S využitím desaťročí skúseností a inovácií od nášho nemeckého produkčného tímu pomáhajú robotické špičky J.T.Baker maximalizovať využiteľnosť robotického nástroja a minimalizovať prestoje s rovnejšou špičkou a nižším variačným koeficientom, ktorý znižuje zlomenie a odmietnutie špičky.

Výroba certifikovaná podľa normy ISO

Naša kvalita je certifikovaná podľa normy ISO: náš výrobný závod je certifikovaný podľa normy ISO 9001; disponujeme certifikáciou podľa normy ISO 13485:2016 pre výrobu lekárskych výrobkov a produktov IVD a náš výrobný proces sa riadi systémom riadenia energie ISO 50001:2011 pre udržateľnejšie a zodpovednejšie výrobné procesy.

Nezávisle testovanie čistoty

Každá dávka špičiek je podrobená prísnym kontrolám kvality, ktoré zabezpečujú, že špičky neobsahujú kontaminanty, ale sú tiež nezávisle testované a certifikované ako produkty bez obsahu DNázy, RNázy, ATP a pyrogénov

Kompletná automatizácia pre dokonalú čistotu

Robotické špičky J.T.Baker sú ľudskými rukami doslova nedotknuté, až kým neotvoríte ich obal: naša plne automatizovaná výrobná linka pracuje v dokonale čistých podmienkach, ktoré umožňujú dodávať špičky vyhovujúce najprísnejším špecifikáciám pre kompatibilitu a čistotu. Vďaka naším zariadeniam na výrobu nástrojov a najmodernejším výrobným technológiám sú naše špičky považované za najpresnejšie špičky na trhu.