Hadice řezané na míru

Zvolte si typ, délku a množství.

Ušetřete čas a peníze!
Ušetřete drahocenný čas

Zbavte se zdlouhavého ručního řezání. Řezání dlouhých kusů hadic na menší segmenty může trvat značné množství času. Když vám dodáme hadice již nařezané na potřebnou délku, vaše zařízení má více času soustředit se na důležitější věci. Ušetřete svěřením řezání hadic jedné společnosti. Nakupujete hadice od jednoho dodavatele a jiný pro vás zajišťuje jejich řezání? To je ztracený čas a nepříjemnost. S naším programem pro řezání hadic na míru stačí jeden telefonát a vaše hadice dorazí již připravené k použití – přímo od nás. Jednoduchý objednávkový proces s jediným číslem dílu, takže objednávání hadic řezaných na míru je snadné.

Ušetřete peníze

Není potřeba žádné drahé řezací zařízení. Nejsou potřeba žádné investice, údržba, náhradní díly ani školení. Pro méně technická zařízení nejsou potřeba žádné pily, nože, nůžky, čepele ani obvazy. Vaši vysoce placení kolegové NEMUSÍ tuto práci provádět. Mohou se soustředit na výzkum, stavbu produktů nebo poskytování servisních služeb vašim zákazníkům. Minimalizujte odpad pomocí přesněji nařezaných délek. Garantujeme, že všechny délky hadic budou přesně odpovídat vašim specifikacím. Před zpracováním objednávky vám rádi poskytneme vzorky ke schválení. Malé objednávky téměř jakékoli délky hadic! Vše, co požadujeme je, abyste si objednali jakoukoliv skladovou délku hadic.

Flexibilita, která přesně splní vaše potřeby

Široký výběr značek, typů a velikostí hadic! Masterflex má více než 100 formulací od ověřených značek jako je Masterflex®, Tygon®, Dow Corning® a další. Naše zařízení na řezání hadic pojme hadice o průměru až 1 palec. Nařezané hadice je možné dodat volně ložené, balené nebo balené podle vašich požadavků. Tisíc segmentů v jednom sáčku nebo jen pět; dvousáčkové balení; v krabici…. je to na vás. Vzorky k dostání před zadáním objednávky. Ujišťujeme vás, že vaše hadice řezané na míru budou pro vaši aplikaci fungovat. Vaši objednávku dokončíme až po schválení vzorků.

Pro více informací o službách řezání hadic na míru kontaktujte naše specialisty na aplikace.

Sortiment produktov

Potřebujete více informací nebo pomoc s výběrem toho pravého produktu pro vaši aplikaci?

Naši odborníci vám rádi pomohou.

Kontaktujte nás