Řešení dráhy toku kapaliny Masterflex

Již od roku 1955 se úspěšně zabýváme komplexní dráhou toku kapaliny od výzkumu až po výrobu.

Podívejte se, co o řešeních Masterflex říkají zákazníci

Výroba vakcín a terapeutik

Optimalizujte své procesy a snižte riziko kontaminace pomocí naší široké škály produktů pro kapalinové systémy od Masterflex®, Ismatec® a jiných ověřených značek. Spojte je s intuitivními a přesnými peristaltickými čerpadly a hadicemi, MasterflexLive® vzdáleným monitorováním čerpadel, průtokoměry a ovladači, jednorázovými komponenty a sestavami lahví, a získejte systém pro plynulou výrobu vakcín s jistotou, že váš cenný produkt bude v bezpečí až do cíle.

Výroba vakcín

Farmaceutické dráhy toku kapalin

Hledáte jediný zdroj produktů pro manipulaci s kapalinami, které pro vaše aplikace potřebujete? Značky peristaltických čerpadel Masterflex a Ismatec jsou bezkontaminační čerpací technologie preferované v regulovaných odvětvích průmyslu. Naše služby pro jednorázové sestavy a řezání hadic na míru jsou připraveny poskytnout vám sestavy hadic na míru ozářené gama zářením a hadice nařezané na délky a přesně v množství, které potřebujete. Kromě nabízených produktů jsou naši zástupci velmi dobře obeznámeni i s výzvami, kterým čelíte, a službami, které požadujete.

Farmaceutické

Bioprocessing applications rely on Masterflex

Proces úpravy vody

V těchto zařízeních se používá k různým způsobům čištění a monitorování odpadních vod řada produktů Masterflex pro manipulaci s kapalinami předtím, než je vyčištěná voda vypuštěna zpět do prostředí. Čerpadla Masterflex jsou řešením pro aplikace vyžadující každodenní přenos a dávkování. Poskytují předvídatelnou službu v oblastech s nepřetržitým provozem a zároveň řeší mnoho náročných čerpacích aplikací. Tato čerpadla jsou vhodná k čerpání odpadních vod, nerozpuštěných tuhých látek, agresivních chemikálií a dalších; průtok až 42 l/min. Čerpadla se snadno používají a udržují a pohony jsou navrženy tak, aby zvládly náročné prostředí jakéhokoli závodu.

Odpadní voda

Potraviny a nápoje

Masterflex zvládne širokou škálu kapalin, od horké vody a vitamínových roztoků až po hustou melasu. Hlavy čerpadel jsou navrženy pro snadnou výměnu hadic a široký výběr pohonů je schopný proplachování. A co je pro potravinářské aplikace nejdůležitější – k dispozici jsou hadice Masterflex, které splňují požadavky USP třídy VI, FDA, NSF, EP a 3A.

Potravinářský a nápojový průmysl

Přečtěte si, co o nás říkají zákazníci

„Mimořádně snadné použití. Používáme [Masterflex I/P ® Easy-Load ® čerpadlovou hlavu pro přesné hadice, bílou skříň z PPS, stejnosměrný rotor] k přenosu růstového média. Funguje skvěle.”

– Tim z Columbie, Missouri, ověřený zákazník

„ Velmi užitečné, snadné nastavení a kalibrace, uživatelsky přívětivé.V mojí laboratoři používáme toto čerpadlo pro přenos alikvot kapalných kultur. Snižuje rizika kontaminace mateřské kultury a urychluje proces přenosu.“

– Laboratoř v Marinette, Wisconsin, ověřený zákazník

Masterflex L/S Easy-Load II.
„Hlava a motor čerpadla jsou pro čerpání vody do nádrží v našem výzkumném expozičním systému skvělá. Líbí se nám, že můžeme použít silikonovou pryž, která je jediným materiálem, který přijde do kontaktu s naší vodou. Jednou z nejdůležitějších věcí je služba, kterou Masterflex poskytuje. Jsou to profesionálové, kterým záleží na zákazníkovi, a toho si vážím.“

– Xiphophorus z Prince Georges County, Maryland

„Tuto hlavu čerpadla používám už roky. Používal jsem tyto čerpadla a hlavy v jiném závodě, ve kterém jsem pracoval. A usnadnilo nám to život při dávkování chloridu železitého a kamence. Vysoce můžu tuto čerpadlovou hlavu a související pohony čerpadel doporučit.

– Rick B. z Genoa Township, Howell, Michigan, ověřený zákazník

„Velmi užitečné, snadné nastavení a kalibrace, uživatelsky přívětivé. V mojí laboratoři používáme toto čerpadlo pro přenos alikvot kapalných kultur. Snižuje rizika kontaminace mateřské kultury a urychluje proces přenosu.“

– Laboratoř v Marinette, Wisconsin, ověřený zákazník

„Tento produkt používáme v naší výzkumné a vývojové laboratoři téměř každý den. Zakoupili jsme jej pro specifický test, kde jsme požadovali extrémní přesnost v širokém rozsahu průtoku s minimálním kolísáním tlaku pro vysoce citlivou kapalinu. Zjistili jsme, že funguje tak skvěle, že jsme téměř všechna čerpadla v laboratoři nahradili systémem Masterflex.“

– MB z Waukegan, Illinois, ověřený zákazník

Rozdíl je ve špičkové kvalitě, funkcích a odborné technické podpoře.

Umožněte produktům Masterflex pomoct vám dojít k úspěchu!

Příběhy úspěchu Masterflex