Nabízíme řešení na míru!

Více než 50 let inženýrské spolupráce se špičkovými schopnostmi a výkonem

Zjistěte více o procesu

Náš sortiment určujete vy. Od citlivých objemů menších než kapka po průtoky vyšší než požární hadicí, naše čerpadla je možné přizpůsobit tak, aby pracovala přesně a bezchybně. Každý komponent je možné přizpůsobit přesně podle vašich potřeb.

Od návrhu až do výroby; začněte ještě dnes!

Vyplňte tento formulář

Řešení drah kapalin na míru –⁠ chytrá návratnost investice

Pump Customized for Radiation Therapy and Isotope Product

Working with a supplier that is a true development partner can have a dramatic impact reducing development time and saving money. Take an in-depth look with John as he shares why we are a true development partner and lead the industry for OEM solutions.

Microflex® Pump Head Used for Applikon® miniBio Bioreactor

Applikon needed a very small pump head that was easy to use, accurate, and provided reproducible results. The Masterflex Microflex pump head was ideal for this project. They then took the standard Masterflex Microflex pump head and created a custom...

Filtrace s tangenciálním tokem (TF) a Repligen

Masterflex měl k dispozici produktovou řadu, která by zajistila úspěšnost našeho podnikání...přesně to, co jsme u dodavatele hledali. Rozhodující faktor pro úspěšný vývoj a uvedení systémů, které dnes tvoří většinu naší produktové řady!

Čerpadlo na míru určené pro léčbu onemocnění periferních tepen

Čerpadlo na míru poskytlo robustní výkon potřebný pro tuto náročnou aplikaci. Naše rychlá reakce umožnila zákazníkovi dodržet plán uvedení produktu na trh.

Řešení čerpadla na míru pro UV lakování

Přední výrobce UV vytvrzovacích a lakovacích zařízení chtěl nahradit membránové čerpadlo přesnějším, spolehlivějším a uživatelsky přívětivým přístrojem. Podívejte se, jak inženýrský tým Masterflex spojil síly se zákazníkem, aby společně nalezli ideální...

OEM partner pro vývoj a výrobce čerpadel na zakázku

Vytváření nových pokroků a zároveň zkrácení doby vývoje, a zároveň úspora peněz, je pro většinu výrobců originálního zařízení (OEM) klíčové. To je moment, kdy spolupráce s dodavatelem, který je skutečným partnerem pro vývoj, může mít takový...

“Zákazníci společnosti Applikon očekávají od našeho produktu kvalitu, spolehlivost a pohodlí a my víme, že jim to s hadicovými čerpadly MASTERFLEX můžeme poskytnout.”
- John Chory, prezident, již 12 let je zákazníkem Applikon Masterflex

 

Zažijte náš prvotřídní proces

Spolupracujte na vývoji toho nejlepšího řešení pro vaše potřeby přímo s našimi odborníky. Zavázali jsme se být vaším osobním specialistou na přenos tekutin a zajistíme, že budete s konečným produktem zcela spokojeni.

Návrh

Spolupracujeme s vámi, abychom skutečně porozuměli vašim požadavkům na výkon a náklady, abychom mohli vyvinout kompletní specifikaci produktu (ER, formulář smluvních podmínek).

Design

Váš návrh na míru vyvineme pomocí nejnovějšího návrhového softwaru, nástrojů pro inženýrskou analýzu (včetně FEA, CFD a Mold Flow) a modelování výkonu.

Engineering

Po dokončení návrhu identifikujeme a vyrobíme hlavní komponenty a rychle přejdeme od konceptu návrhu k prvnímu prototypu.

Testování

Testujeme za skutečných podmínek v souladu s požadavky na výkon. Poskytujeme produkty, které splňují UL, WTL a CE podle norem ISO:9001 a ISO:13485.

Služby

Uzavřením prodeje naše partnerství nekončí. Jsme vám k dispozici s poprodejní podporou, audity zajištění kvality a dalšími službami, abychom zajistili, že budete se svým produktem naprosto spokojeni.

Pokračovat

Všestrannost rozsahu průtoku, funkcí a materiálů dodává produktům Masterflex výhodu rychlého obratu a špičkové kvality.

Řada Ismatec®

Mikroprůtok, vysoká přesnost

Rozsah průtoku:
0,0001 až 365 ml/min

Mikroprůtoková čerpadla >

Řada L/S®

Přesná regulace průtoku

Rozsah průtoku:
0,00005 až 3400 ml/min

Přesný průtok >

Řada I/P®

Výkonné systémy

Rozsah průtoku:
0,001 až 26 l/min

Průmyslový průtok >

Řada B/T®

Nejvyšší průtoky

Rozsah průtoku:
0,3 až 42 l/min

Čerpadla s nejvyšším průtokem >

Také máme oblíbené konstrukční komponenty skladem, připravené posunout váš návrh na další úroveň, nebo je lze použít pro okamžité zahájení ověřování koncepce.

Prohlédněte si skladové zásoby čerpadel na míru pro instalaci na panel a hlav čerpadel

Sortiment produktov

Masterflex splňuje tyto standardy

ISO 9001:2008 quality management system ISO 13485:2003 medical device components RoHS2 lead free CE mark- US and CanadaETL mark- US and CanadaUL mark- US and Canada EN61010 compliant WEEE compliant