Micronova – jednodušší kontrola kontaminace

Jedinečné portfolio produktů Micronova je navrženo s ohledem na zjednodušení kontroly a prevence kontaminace. Sortiment mopů a speciálních čisticích nástrojů řeší problémy spojené s čištěním ve výrobě a laboratořích od biologických bezpečnostních skříní, izolátorů a inkubátorů až po velké výrobní prostory. Pásky, pytle, mýdla, pera a popisovače do čistých prostor slouží k minimalizaci kontaminace a zachování čistoty prostředí.

Mopové systémy na různé povrchy

Mopy do čistých prostor v plochém provedení nebo ve tvaru T, které jsou ideální pro čištění povrchů místností a zařízení v kontrolovaných prostředích a aseptických prostorách.

Třásňové mopy na podlahu

Třásňové mopy do čistých prostor z hospodárných, savých materiálů jsou vhodné k mytí velkých výrobních a laboratorních podlah v řadě průmyslových odvětví.

Kbelíky, vozíky, ždímače

Kbelíky, vozíky a ždímače pro mopy s plochou hlavou a třásňové mopy jsou navrženy tak, aby zajistily řádné nanesení dezinfekčního či mycího prostředku.

Pytle

Pytle pro skladování surovin, separaci dezinfekčních prostředků, likvidaci odpadu a separaci biologicky nebezpečných materiálů pro kontrolovaná prostředí a aseptické prostory jsou k dostání v různých konfiguracích.

Čisticí prostředky

Neiontové čisticí prostředky jsou určeny k odstraňování částic a zbytků, které se běžně vyskytují v čistých prostorách a kritických laboratořích.

Pásky do čistých prostor

Sortiment pásek, který najde uplatnění v extrémních teplotách a sterilním prostředí při aplikacích od obecného značení, utěsňování a zabezpečení až po označování autoklávů.

Pera a popisovače do čistých prostor

V regulovaných a kontrolovaných prostředích je přehledná dokumentace naprostým základem. Popisovače do čistých prostorSharpie®, popisovače LabMarker™ odolné vůči IPA a kuličková gelová pera s nízkým obsahem sodíku a ošetřené gama zářením patří v laboratorním a výrobním prostředí mezi prostředky první volby.

Péče o pokožku

Hygiena rukou je nedílnou součástí udržování čistoty zaměstnanců a výrobků a jejich ochrany před nečistotami, mikroby a viry.

Speciální úklidové prostředky

Speciálně navržené prostředky splňují požadavky na úklid v místech, kde jsou zařízení nebo povrchy různé tvarované, jsou mezi nimi malé vzdálenosti nebo jsou těžko přístupné.

Kartáče

Kartáče jsou ideální jak pro čištění malých dílů, jako jsou trubky, tvarovky a velké nadzemní trubky, tak pro čištění odpadů. V robustní nabídce produktů společnosti Micronova najdete kartáče, které vyhoví všem vašim potřebám.