Mopy s plochou hlavou na různé povrchy

Mopy na různé povrchy do čistých prostor se používají na podlahy, stěny, stropy, okna a dalších povrchy v aseptických či kontrolovaných prostředích.

Návleky na mopy MZone™ FlatMop™ na různé povrchy

Nasouvací návleky na mopy s plochou hlavou, které se odpojují pomocí západek, se skvěle hodí k čištění a dezinfikování všech povrchů a zařízení v čistých prostorách. Tento mop se snadno a bezpečně nasazuje na adaptéry bez použití jakýchkoli přídavných zařízení.

Návleky na mopy s plochou hlavou SlideMop™

SlideMop je mopovací systém vyžadující minimální míru kontaktu. Jeho součástí jsou skládací desky, které se snadno nasouvají do prošívaného návleku na mop. Zacvakává se jednoduchým zatlačením směrem dolů a uvolňuje se stisknutím příslušného tlačítka.

Návleky na mop s plochou hlavou SlimLine™

Mopové návleky SlimLine se snadno a bezpečně připevňují k mopu SlimLine pomocí gumy, která je pevně drží na místě. Tento mop je ideální pro různé aplikace od dezinfikování až po rychlý úklid.

Návleky na mop s plochou hlavou SnapMop™

Návleky na mop SnapMop jsou lehké, nacvakávací návleky, které uvnitř obsahují polyuretanovou pěnu. Jsou navrženy s ohledem na efektivní čištění a dezinfekci v čistých prostorách. Západky umožňují bezpečné použití s nástroji LyoTool™ a Tank Tool™.

Mopy s houbou a návlekem T-Mop™

Návleky T-Mop do čistých prostor mají zaoblenou houbu s návlekem a západkami, které se nasazují na adaptér T-Mop otočný o 180°. To umožňuje snadné stírání stropů, stěn a nepříjemných rohů, těsných prostor a prostor pod zařízeními.

Návleky na mop s plochou hlavou NovaSnap™

Plochá hlavice mopu NovaSnap s hladkým čisticím povrchem z pleteného polyesteru nebo mikrovlákna vyžadující nízkou míru kontaktu využívá systém jednoduchého nacvaknutí a uvolnění – vše pro lepší čistotu a ergonomii.