Můj profil

Díky vytvoření profilu budete mít k dispozici užitečné nástroje, které vám zjednoduší proces objednávání.

  • Přístup ke stanovení cen smluv vaší organizace (zákaznický účet)
  • Viditelnost dostupnosti produktů
  • Možnost změnit podmínky objednávání*, plateb a dopravy Vytvoření a uložení seznamů osobních oblíbených položek
  • Plánování stažení objednávek
  • Přístup ke stavu všech vašich objednávek VWR v reálném čase, včetně údajů pro sledování zásilek

Při přihlášení si můžete na stránce Můj profil (přístupný vždy přes odkaz Můj profil v horní části stránky) zobrazit a aktualizovat osobní údaje a personalizovaná nastavení uzpůsobením stránek VWR.com dle svých potřeb.

Ano, k prohlížení našich stránek nemusíte mít profil. Má to však svá omezení (bez uvedení ceny, doby dodání atd.). I tak si můžete zobrazit data o produktu, dozvědět se podrobnosti o naší společnosti a našich službách, podívat se na pracovní příležitosti atd.

Klikněte na tlačítko Vytvořit můj profil v horní části stránky. Poté zadejte osobní údaje (zadejte číslo účtu VWR, pokud jej máte) a klikněte na tlačítko Další.

Vyplňte registrační formulář, díky kterému se stránky VWR.com uzpůsobí vašim specifickým potřebám. Po dokončení klikněte na tlačítko Vytvořit profil.

Do 24 až 48 hodin váš WEBOVÝ profil naši pracovníci propojí s vaším zákaznickým účtem. Pokud se tak nestane, pošlete prosím e-mail na adresu info.sk@vwr.com se zadáním vašeho zákaznického čísla.

Nechte toto pole prázdné a pošlete e-mail na adresu info.sk@vwr.com s uvedením názvu společnosti, dodací adresy, vaší fakturační adresy (je-li jiná), výpisu z KBIS a e-mailové adresy (e-mailových adres) pro zasílání faktur ve formátu pdf.

Pošlete e-mail na adresu info.sk@vwr.com s uvedením zákaznického čísla nebo údajů potřebných k vytvoření zákaznického účtu (název společnosti, dodací a fakturační adresa / KBIS / e-mailová adresa (e-mailové adresy) pro zasílání faktur ve formátu pdf).

Toto číslo vás identifikuje jako jedinečného zákazníka VWR. VWR vám přidělí číslo účtu ke stanovení cen, fakturace, dopravy a dalších důležitých údajů.

K dokončení registračního procesu musíme ověřit správnost vaší e-mailové adresy a zadaných údajů. Jakmile vyplníte registrační formulář a kliknete na tlačítko Vytvořit profil.

Do 24 až 48 hodin váš WEBOVÝ profil naši pracovníci propojí s vaším zákaznickým účtem.

Nestane-li se tak, pošlete e-mail na adresu info.sk@vwr.com s uvedením zákaznického čísla nebo údajů nezbytných k vytvoření zákaznického účtu (název společnosti, dodací a fakturační adresa / KBIS / e-mailová adresa (e-mailové adresy) pro zasílání faktur ve formátu pdf).

Při vytvoření profilu se zadáním čísla účtu VWR bude třeba zadat údaje o vaší společnosti, které VWR před schválením profilu zkontroluje. 

Po schválení budete mít přístup k:

  • Ceně každého produktu v souladu s vaší smlouvou 
  • Dostupnosti každého produktu

Jestliže v košíku nejsou uvedeny smluvní ceny a dostupnost každého produktu, pošlete e-mail na adresu info.sk@vwr.com s uvedením:

  • Vašeho identifikátoru připojení (e-mailové adresy, pomocí které se připojujete)
  • Snímku obrazovky s příslušným problémem 

Ano, Pošlete e-mail na adresu info.sk@vwr.com s uvedením identifikátoru připojení a nové dodací adresy.

Nebudete tak už mít přístup ke starým údajům o společnosti.

VWR.com je navržen tak, aby se nezobrazovaly online neb nezpřístupňovaly široké veřejnosti žádné osobně identifikovatelné údaje. Pro další informace si přečtěte naše podmínky ochrany soukromí. 

Klikněte sem

Ke změně hesla klikněte na odkaz Můj profil v horní části stránky. Klikněte na tlačítko Upravit u osobních údajů.

Pod položkou Nastavení bezpečnosti klikněte na možnost Změnit heslo. Zadejte nové heslo a klikněte na Uložit.

Osobní údaje lze aktualizovat kliknutím na tlačítko Upravit v Mém profilu. Můžete aktualizovat křestní jméno a příjmení i e-mailovou adresu.

BERTE PROSÍM V POTAZ, že změnou e-mailové adresy se nezmění identifikátor připojení. Chcete-li změnit přihlašovací ID, kontaktujte přímo info.sk@vwr.com.

Na stránce s osobními údaji se můžete přihlásit k odběru newsletterů. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit zrušením zaškrtnutí políčka „Chci své osobní údaje poskytnout pro lepší nakupování“.

Váš webový profil může být spojen s více než jednou organizací (pracujete-li například pro několik společností nebo z několika míst). Každá organizace (zákaznický účet) má vlastní parametry, v závislosti na smluvních podmínkách. 

Mezi jednotlivými organizacemi můžete přepínat po přihlášení z „rozevírací“ nabídky. Jednoduše vyberte příslušnou organizaci a klikněte na tlačítko Aktualizovat.

Nevidíte-li v „rozevírací“ nabídce příslušnou organizaci, pošlete e-mail na adresu info.sk@vwr.com.