Pera a popisovače pro dokonalou dokumentaci

Správné dokumentační postupy jsou v kontrolovaných prostředích základem. Konfigurace sortimentu těchto per a obalů Micronova splňuje většinu laboratorních a výrobních požadavků – od per s nízkým obsahem sodíku pro papírové záznamy v oblasti elektroniky a polovodičů až po popisovače ošetřené zářením pro označování plastů, skla a papíru v aseptických prostorách a bariérových systémech s omezeným přístupem (RABS). Všechny pera a popisovače jsou k dostání ošetřená gama zářením do aseptických prostředí.

Kuličková pera s uzávěrem do čistých prostor

Kuličková pera do čistých prostor vybavená nesmazatelným inkoustem s nízkým obsahem sodíku a speciálním tělem z vysokohustotního polypropylenu, které omezuje tvorbu částic. K dostání v černé, modré nebo červené barvě. Náplně vydrží stírání IPA, bělidlem i fenolem.

Vysouvací kuličková pera pro čisté prostory

Cvakací kuličková pera, s nesmazatelným inkoustem, nízkým obsahem sodíku a tělem z vysokohustotního polypropylenu. Disponuje zacvakávacím hrotem určeným pro dokumentaci a označování v čistých prostorách. Vydrží stírání IPA, bělidlem i dezinfekčními prostředky. Černý nebo modrý inkoust.

Popisovač LabMarkers™ odolný proti IPA

Permanentní popisovač s jemným hrotem a inkoustem odolným vůči isopropylalkoholu, který se nerozmazává na skle, kovu ani porcelánu, ale lze jej smýt mycím prostředkem. Umožňuje psaní na studené i mokré povrchy, plastové sáčky a jednorázové laboratorní nádobí.

Popisovače Sharpie® s jemným hrotem ošetřené zářením

Originální permanentní popisovač splňující oborové standardy ve stylu pera, který je vhodný pro aseptická prostředí ISO 5 a další čisté výrobní prostory. Inkoust na alkoholové bázi je odolný proti blednutí a vodě. Umožňuje psaní na studené i mokré povrchy, plastové sáčky a jednorázové laboratorní nádobí. K dispozici ve vysouvacím stylu nebo s uzávěrem a s červeným, modrým nebo černým inkoustem.

Popisovače s jemným hrotem odolné proti rozmazání ošetřené zářením

Ta nejtenčí permanentní čára (0,3 mm) ve spojení s dlouhým hrotem a rychleschnoucím inkoustem – zkrátka popisovač, který je ideální pro popisování laboratorních vzorků a preparátů a pro psaní v omezených prostorách. Inkoust rychle schne a je odolný proti rozmazání. Dobře funguje na skleněných, plastových a papírových podkladech.