Kamery

Společnost Avantor nabízí největší výběr kamer na trhu. Jsou k dispozici pro většinu oblastí použití zákazníků a segmentů trhu. Pokud hledáte komplexní řešení typu „vše v jednom“ pro mikroskopy, podívejte se na digitální mikroskopy s integrovanou kamerou.

Jak vybírat?

Společnost Avantor nabízí široký výběr kamer, takže nástroj pro výběr vám může pomoci najít produkt, který hledáte. Nástroj pro výběr vám nabídne následující možnosti:

Typ senzoru – Velikost senzoru – Barva nebo monochromatický – Rozlišení – Konektivita (USB nebo HDMI nebo jiné) – Oblast použití.

Nástroj pro výběr kamery

USB kamery a kamery pro fluorescenční aplikace

USB kamery se používají nejčastěji. Jsou ideálním řešením pro obecné účely i pro špičkové zobrazení. USB kamery vyžadují software pro rozšířenou analýzu obrazu. Tento software je k dispozici buď na nosiči CD, nebo jej lze stáhnout z webové stránky.

K dispozici jsou modely s rozlišením 3 až 20 MP

Přejděte na nástroj pro výběr

HDMI kamery

HDMI kamery umožňují provádět několik nastavení přímo ze zařízení pomocí myši (obvykle součást dodávky), kterou se volí preferované parametry.

Některé modely lze používat se softwarem (přes připojení USB k počítači). S HDMI kamerami je možné prohlížet snímky a videa pomocí projektoru nebo na externím monitoru.

Rozlišení 2 MP až 6 MP

Přejděte na nástroj pro výběr

Tabletové kamery s Wi-Fi

V závislosti na typu jsou tabletové kamery k dispozici s aplikací pro iPad, nebo lze používat aplikační software. Umožňují snadné sdílení snímků. Není nutné používat osobní počítač. Ideální pro základní obrazovou analýzu.

5 modelů MP

Přejít na výběr

Kamery s okulárem 

U základních oblastí použití lze tyto kamery snadno přidat k mikroskopu, který není vybaven fotonkou, nebo k mikroskopu se třemi okuláry.