Optické a skenovacie mikroskopy

Společnost Avantor nabízí impozantní sortiment produktů pro mikroskopii, od nejzákladnějších mikroskopů až po ruční mikroskopy, skenery sklíček a sofistikované modely se softwarem pro digitální zobrazování. Tento nástroj pro výběr vám pomůže najít vhodný přístroj pro vaši aplikaci. Pokud však budete potřebovat více informací nebo ukázku, obraťte se na místní centrum zákaznického servisu společnosti Avantor.

Úvod

Společnost Avantor nabízí široký sortiment mikroskopů pro mnoho oblastí použití, takže nástroj pro výběr vám může pomoci najít produkt, který hledáte. Nástroj pro výběr vám nabídne následující možnosti:

Typ mikroskopu: Pro výběr vzpřímeného nebo inverzního mikroskopu, pro použití v biologických vědách a medicíně nebo metalografii, stereomikroskopu pro kvalitní kontrolu nebo výzkum, a dále ruční mikroskopy pro jednoduchou kontrolu kvality. Můžete si také vybrat unikátní Echo mikroskopy, které lze snadno převést ze vzpřímené konfigurace na inverzní.

Způsob pozorování: Pro výběr techniky, jako je například světlé pole, fázový kontrast, fluorescence, tmavé pole a polarizace.

Osvit: Zda si přejete zkoumat vzorky pomocí dopadajícího nebo procházejícího světla.

Typ pozorování: Pro výběr monokulárního, binokulárního, trinokulárního mikroskopu nebo mikroskopu s tabletem iPad pro zobrazení vzorků mnoha různými způsoby.

Oblast použití mikroskopu: Pro určení segmentu, v němž pracujete, jako je například výzkum, vzdělávání, průmysl a další.

Přejděte na nástroj pro výběr

Mikroskopy pro školy a univerzity

Pro základní a střední školy je rozpočet vyhrazený na mikroskopy určující, protože čas vyhrazený pro práci s přístrojem je většinou omezený. Univerzity vyžadují vyšší kvalitu, protože mikroskopy jsou důležitější součástí každodenního vzdělávání.

Výhodou digitálních mikroskopů je skutečnost, že zkoumaný vzorek může sledovat celá třída.

 • Základní vzpřímené mikroskopy pro vzdělávání
 • Základní stereomikroskopy pro vzdělávání
 • Základní vzpřímené mikroskopy pro univerzity
 • Základní inverzní mikroskopy pro univerzity
 • Základní stereomikroskopy pro univerzity
 • Mikroskopy s integrovanou kamerou
 • Digitální ruční mikroskopy

Mikroskopy a skenery pro rutinní aplikace v oboru biologie (medicíny) a biologických věd

Pro biologické vědy, humánní a veterinární klinickou diagnostiku a rutinní aplikace je nutné používat robustnější ergonomický mikroskop vyšší kvality. V oblasti výzkumu, kde je nejdůležitějším faktorem rozlišení, je zapotřebí mikroskop nejvyšší úrovně.

 • Vzpřímený inverzní hybridní digitální mikroskop
 • Vzpřímené mikroskopy
 • Inverzní mikroskopie
 • Stereomikroskopy
 • Skenery

Řešení pro vysokokapacitní zobrazování a analýzu buněk

Automatizované vysokokapacitní zobrazování a analýza umožňují výzkumníkům získat data, která potřebují, rychle a jednoduše. Nyní mohou vědci získat a analyzovat obrazový materiál rychleji a spolehlivěji než při použití ruční mikroskopie, což vede ke zrychlení výzkumu. Avantor může nabídnout široký sortiment systémů pro zobrazování buněčných struktur od kompaktních laboratorních automatizovaných digitálních mikroskopů až po vysoce výkonné konfokální zobrazovací systémy.

Průmyslové mikroskopy

V průmyslových aplikacích hraje mimořádně důležitou roli kontrola kvality vzorků a struktury nečistot, a to zejména v případech, kde se požaduje pořizování dokumentace a záznam příslušných údajů.

Společnost Avantor nabízí široký sortiment přístrojů, od základních až po profesionální stereomikroskopy, a také mikroskopy pro metalurgii a odvětví výroby polovodičů. Podívejte se náš bohatý sortiment digitálních ručních mikroskopů s připojením Wi-Fi.

 • Stereomikroskopy
 • Digitální mikroskopové kamery (Dino-Lite)
 • Vzpřímený mikroskop pro analýzu materiálů (metalurgie, polarizační)

Vraťte se na hlavní stránku Mikroskopie, kde najdete vše, co potřebujete pro tento pracovní postup

Terénne alebo vreckové mikroskopy a lupy

Od skúmania pomocou ľahkej finančne nenáročnej lupy až po DinoLite s výkonnými, prenosnými riešeniami s mnohými funkciami na mikroskopické skúmanie s možnosťou zväčšenia až 900x, s kvalitným 5 megapixelovým rozlíšením snímok a optikou.