Weighing

Váhy jsou důležitým nástrojem v každodenním životě. Ať už je třeba vážit s vysokou přesností v laboratoři s využitím komplexních programů, navažovat materiály pro receptury při výrobě, používat váhu pro počítání nebo jen jednoduše vážit ve škole či kuchyni, vždy existuje váha, která splní požadavky. Možnosti výběru jsou velké, jakou váhu si vyberete?

Společnost VWR, součást skupiny Avantor, má dlouhodobé zkušenosti s touto technologií a spolupracuje s významnými výrobci, jako jsou společnosti Sartorius a Ohaus. Kromě toho má svoji vlastní značku VWR®. Můžeme vám pomoci najít to pravou váhu, od semi-mikro až po vysoce kapacitní váhy.

Společnost VWR rovněž nabízí rozsáhlý sortiment veškerého příslušenství a spotřebního materiálu. Zjistěte více...

Váhy VWR® Premium Line pro základní aplikace – novinka!

 

Vysoce kvalitní váhy s vynikající odolností proti chemikáliím poskytující vysoce přesné výsledky – nejmodernější technologie vážení, ideální pro základní aplikace!

Další informace

Nakonfigurujte si svou laboratorní váhu Cubis® II

Laboratorní váhy Sartorius Cubis II jsou vybaveny tak, aby splňovaly nejnáročnější požadavky na rychlost, spolehlivosti a bezpečnost.
Nakonfigurujte si svou váhu tak, aby bylo možné ji začlenit do vašeho laboratorního postupu a dosáhnout tak zvýšení efektivity, spolehlivosti a ergonomie vašich postupů.

Konfigurátor

Váhy VWR: od semi-mikro až po vysoce kapacitní váhy, pro analýzu vlhkosti

Sortiment ekonomických vah: od klasických po profesionálních vah s dotykovým displejem, od semi-mikro až po vysoce kapacitní váhy.

Váhy Ohaus: Profesionální kvalita

Společnost OHAUS nabízí široký sortiment vah, od přenosných po analytické a od přesných po semi-mikro, který uspokojí všechny potřeby vážení v každé laboratoři.

Váhy Sartorius: Prémimová kvalita

Laboratorní váhy Sartorius jsou určeny pro všechny laboratoře a rovněž pro akademické a profesionální použití. Jsou vybaveny tak, aby splňovaly nejvyšší standardy rychlosti, spolehlivosti a bezpečnosti.