Bezpečné a zabezpečené skladování potravin nebo nápojů

Skladujte. Monitorujte. Přepravujte. Zabezpečte. 

Po kontrole kvality a schválení šarží je důležitý a právně nezbytný krok v rámci dodávání bezpečných potravin a nápojů na trh skladování vzorků každé šarže, která opustí brány potravinářského či nápojového podniku. I pro skladování vzorků platí, že společnost musí mít jistotu, že zvládne kdykoli kontrolovat a poskytovat data oficiálním úřadům. Společnost Avantor™ dala dohromady vše, co firmy potřebují pro skladování, monitorování, zabezpečení a přepravu vzorků bezpečně a správně ve standardu nejvyšší kvality dostupném na trhu.

Pokud jde o skladovací řešení, na prvním místě stojí odolnost a čistota – užijme si ale také trochu zábavy s METRO MASHERem!

Snadná bezpečná montáž A ZÁROVEŇ monitorování každého přístupu zaměstnance je při budování skladovacích prostor skutečná výhoda – podívejte se, jak snadné to může být.

Celé skladovací prostory

Skladování retenčních vzorků z každé šarže může být nepříjemné – podívejte se na naše snadné řešení. Zeptejte se našich specialistů na rychlou pohodlnou montáž celých skladovacích prostor!

Ledničky a mrazničky

Společnost VWR nabízí sortiment laboratorních ledniček a mrazniček, které jsou bezpečné, spolehlivé a energeticky efektivní.

Regulace teploty a vlhkosti se záznamem dat

Máme bohatou nabídku nástrojů pro měření teploty a vlhkosti a možnosti zaznamenávání dat pro viditelnost v reálné čase a monitoring teploty a vlhkosti v dnešním hektickém potravinářském průmyslu – od výroby a balení přes skladování po distribuci.

Skladovací a přepravní systémy od společnosti Metro

Convenience Pak™ představuje kompletní regálovou jednotku v jedné krabici – je tak snadno dostupnou alternativou jednotlivých policových dílů.