Řešení pro bezpečnost v laboratoři

Bezpečnost od společnosti Avantor

Laboratoře mohou být vzrušujícími místy, kde se provádí mnoho důležité práce. Laboratoře však mohou být také nebezpečné. Nic, co se stane v laboratoři, není tak důležité jako vaše zdraví a bezpečnost. Společnost Avantor pomáhá udržet vás a vaše kolegy v bezpečí kompletní řadou laboratorních bezpečnostních produktů a osobních ochranných prostředků (OOP).

Bezpečnostní odvětví a pracovní postupy

Avantor nabízí produkty, vybavení, spotřební materiál a služby, které jsou nezbytné pro zajištění a udržení bezpečné laboratoře pro vás a vaše kolegy.

Bezpečnost v laboratořích

Společnost Avantor nabízí značky a produkty, které potřebujete – včetně absorbentů, nádob na likvidaci odpadu, systému značení a další – pro bezpečnou a čistou laboratoř pro každého, kdo tam pracuje.

Výroba osobních ochranných a pracovních oděvů

Vše, co potřebujete k ochraně sebe a svých kolegů při práci ve své laboratoři. Od ochranných pomůcek po vysoce kvalitní pracovní oděvy. Společnost Avantor vám pomáhá zajistit zdraví a bezpečí.

Údržba zařízení, ochrana a hygiena

Společnost Avantor nabízí produkty od předních značek v oblasti manipulace s chemikáliemi, skladování, údržby zařízení a nakládání s odpady, které vám pomohou udržet vaši laboratoř čistou a bezpečnou.

Udržitelná řešení pro vaši laboratoř a výrobu

Na našem novém webu najdete přehled našich ekologičtějších bezpečnostních materiálů a materiálů pro čisté prostory –⁠ buď udržitelně vyráběných, balených, či recyklovatelných.

Další informace

Omezte svůj dopad na životní prostředí

Proveďte ekologickou výměnu ještě dnes

VWR je součástí Avantoru – globálního jazyka bezpečnosti

Knihovna poznámek k aplikacím

 

Váš zdroj informací od předních výrobců ochranných pomůcek a našich expertů.

  • Prázdné stránky a poznámky k aplikacím
  • Technické informace, ‘jak na to’ a video


Poznámky k aplikacím 

Lab safety

Společnost Avantor nabízí značky a produkty, které potřebujete – včetně absorbentů, nádob na likvidaci odpadu, systému značení a další – pro bezpečnou a čistou laboratoř pro každého, kdo tam pracuje.

Manufacturing personal protection and workwear

Everything you need to help protect yourself and your colleagues while you work in your lab. From protective equipment to high quality workwear, Avantor helps keep you healthy and safe.

Facilities maintenance, protection and hygiene

Avantor carries the top brands in chemical handling, storage, facility maintenance, and waste management products to help you keep your lab clean and safe.

Solutions for your workplace during the Covid-19 pandemic

Tapes, signs, wipes and protective screens to keep your workplaces safe during COVID-19.

DWK Life Sciences - Bezpečnost v laboratoři

Inovace v oblasti bezpečnosti a odborných znalostí pro vaši každodenní práci v laboratoři.

Brady – Zjednodušte si laboratorní identifikaci

Ensure sample integrity by offering identification labels that remain intact for life. Safety solutions clearly inform or caution staff to support a safe and efficient working environment.

uvex – Protecting People From Head To Toe

Complete head to toe range of safety footwear, safety eyewear, safety gloves.

3M

Věda... je jen věda – dokud ji nevyužijete ke zlepšení každodenního života. A přesně to nás žene kupředu. To je věda společnosti 3M. Aplikovaná v běžném životě (3M Science. Applied to life™)

Be Your Best with Kimtech™ Products

Kimtech gloves, wipers and apparel for safe laboratories and cleanrooms.

Osobná ochrana DuPont

chránime ľudí po celom svete prostredníctvom produktov dôveryhodných značiek