Speciální kartáče na laboratorní nádobí a procesní zařízení

Čištění předmětů s malým průměrem, procesního zařízení, přenosných nádrží a skladovacích nádob se neobejde bez kartáčů. Kartáče Micronova nabízejí širokou škálu stylů a velikostí, průměrů od 0,6 cm do 13 cm, včetně pružných jader z nerezové oceli nebo polypropylenu – v laboratořích i výrobních zařízeních se stanou nepostradatelným pomocníkem.

Kartáč na láhve

Barevně rozlišené kartáče z tuhých polyesterových štětin s polypropylenovou rukojetí určené na procesní zařízení a díly. Základní pryskyřice bez obsahu BPA, konstrukční materiály schválené FDA.

Válcový kartáč

Lehký, ale odolný kartáč kulovitého tvaru s polyesterovými štětinami. Připevňuje se k rukojetím se závitem, abyste dosáhli dál. Základní pryskyřice bez obsahu BPA, konstrukční materiály schválené FDA.

Kartáče na mytí nádob

Podlouhlý, lehký a odolný kartáč. Připevňuje se na rukojeti se závitem. Polyesterové štětiny, základní pryskyřice bez BPA, konstrukční materiály schválené FDA.

Kartáč na ventily

Kartáč s velkým průměrem a odolnými polyesterovými štětinami s připevněnou polypropylenovou rukojetí. Jsou určeny zejména na misky a malé nádoby. Základní pryskyřice bez obsahu BPA, konstrukční materiály schválené FDA.

Zakřivený kartáč FlexBrush™

Kartáč s nylonovými štětinami ve tvaru háčku s jádrem z nerezové oceli. Ohebné jádro umožňuje uživateli tvarovat kartáč na míru, a to i při mytí stropních trubek a vnitřních prostor zařízení. Připevňuje se na rukojeti se závitem.

Plastový kartáč na trubky

Kartáče na trubky ze 100% polypropylenu. Ideální pro čištění jemně leštěných dílů z nerezové oceli nebo trubek, při kterém nedochází k zanechání škrábanců. Pružné jádro umožňující skluz po šikmém potrubí a tvarovkách.

Drátěné kartáče z nerezové oceli

Odolné drátěné kartáče z nerezové oceli s nylonovými štětinami. K dostání v průměrech od 0,6 do 5 cm a délkách od 30 do 183 cm.

Kartáč na odtoky

Tuhé černé štětiny, vyměnitelná kartáčová hlava a plastová rukojeť se závitem speciálně navržená a určena k čištění podlahových odtoků.