Speciální čisticí nástroje a utěrky pro efektivní a ergonomickou dezinfekci

Procesní skříně, zakřivené povrchy a prostory mezi, pod a za zařízeními vyžadují při čištění zvláštní péči. Se sortimentem speciálních čisticích nástrojů a utěrek Micronova se ale tento úkol stane hračkou. Kontaminanty lze odstranit i v těch nejnáročnějších podmínkách – od biologických bezpečnostních skříní až po lyofilizátory, od kulatých nádob až po zakřivené spoje a od plastových pásových závěsů až po měkké stěny.

Lopatkové mopy MegaSwat™

Jednovrstvé, pěnou vystlané mopy ve stylu lopatky hladce kloužou pod i za zařízením. Adaptéry a návleky na mopy jsou k dostání v různých šířkách, délkách a materiálovém provedení.

Nástroje a návleky Econo CurtainCleaner™

Čistí obě strany závěsu najednou, což umožňuje účinnější a efektivnější čištění.

Nástroj isolator Tool™ a návleky

Ergonomické a účinné čištění izolátorů, digestoří, bariérových systémů s omezeným přístupem (RABS) dalších malých skříní. Plně otočné provedení a sortiment tkanin pro čištění nebo dezinfekci.

Mop LyoTool™ se dvěma deskami

Čistí současně horní i spodní část regálů. Nastavitelné pružiny zajišťují stálý tlak a uvolňování čisticího prostředku.

Čistící palčákové utěrky PolyMitt™

Tuto odolnou čisticí rukavici lze používat za sucha i za mokra. Konstrukce umožňuje lepší pokrytí povrchu než standardní utěrka.

Nástroj Tank Tool™ na vnější a vnitřní záhyby nádrží

Flexibilní adaptér se přizpůsobuje nádrži tlakem, což umožňuje lepší kontakt s čištěným povrchem. Snadno čistí boky, dna a vnitřky i vnějšky nádrží, lahví a nádob.