Chemikálie Thermo Scientific

Značka Thermo Scientific™ nabízí širokou škálu chemikálií, funkčních činidel, organických stavebních bloků, kovů a činidel pro přírodní vědy v rámci výzkumu a vývoje a kontroly kvality. Vybírejte ze sortimentu v níže uvedených kategoriích produktů, nebo vyhledávejte podle čísla CAS nebo názvu produktu na panelu hledání.

Chemikálie Thermo Scientific™ je kombinací bývalých portfolií produktů Acros Organics a Alfa Aesar, a proto splňuje rozvíjející se potřeby organických a medicinálních chemiků, stejně jako analytických chemiků, materiálových vědců a biotechnologů. Sortiment zahrnuje více než 60 000 produktů ve velikostech od gramového měřítka až po polotovary a velkoobjemová výrobní množství.

Portfolio zahrnuje významné inovace v oblasti balení činidel citlivých na vzduch a vlhkost díky špičkovému obalovému řešení Acroseal™. To přináší výhody z hlediska pohodlí a bezpečnosti při manipulaci s tímto typem chemikálií. Zjistěte, jak fungují, v níže uvedeném videu:
 

vyžádejte si cenovou nabídku   NOVÉ video Acroseal   vyžádejte si plakát

Najděte sloučeniny pro každý krok pracovního postupu organické syntézy včetně různých chemikálií, katalyzátorů a činidel Thermo Scientific™.

Nejprodávanější produkty Acros Organics a Alfa Aesar pro výzkum v oblasti biologických věd. 

Potřebujete zlato? Dál už nehledejte! Výběr drahých kovů a čistých prvků. 

Soli a roztoky drahých kovů a homogenní katalyzátory určené pro širokou paletu chemických přeměn. 

Záznamy webinářů

 

Jak může balení a manipulace s rozpouštědly a reagenciemi citlivými na vzduch a vlhkost zvýšit úspěch organické syntézy

Simon Pearce
 
Nová použití léků: Jak vysoce kvalitní bioaktivní molekuly pomáhají zrychlovat výzkum nových léčiv

Simon Pearce